Viena no sarežģītākajām lietām

Kādu dizainu un kur ņemt?

No iepriekšējās pieredzes varu teikt, ka internetveikala dizainu ir visgrūtāk izdomāt, jo ir jābūt skaidrai idejai kā izskatīsies veikala daudzās sadaļas. Interneta veikalam ir sākumlapa, veikala sadaļa, preces izskats, grozs, utt… Ir divi varianti kā iet šo ceļu.

  1. ceļš (sarežģītākais)

Esmu pieredzējis ļoti daudz projektus un nekaunos no atsauksmēm, ko par mani saka citi, jo sliktu vienkārši nav. Ir bijuši gan labi projekti, gan mazāk veiksmīgi (tie gan bija vairāk, kad sāku ar šo nodarboties). Uzzvaniet man un es noteikti Jums palīdzēšu saprast, ko Jums vajag, vai ejat pareizo ceļu. Pilnīgi droši varu teikt, ka ejat pareizo ceļu, jau apmeklējot manu lapu un domājot par lapas izveidi. Ja gribat par to pārliecināties, dodiet man ziņu. Satiksimies uz 30 minūtēm, kas vienmēr ir bezmaksas.

Mājas lapa ir paredzēta, lai Jūs varētu nopelnīt vairāk un es sevi uzskatu par interneta vides speciālistu, kas ļaus jums sevi gan parādīt klientiem, gan pelnīt vairāk nekā tas bija pirms sadarbības ar mani.

Kapēc strādāt ar mani

MĀJAS LAPAS IZVEIDES • ADWORDS • MĀJAS LAPU UZTURĒŠANA

Esmu pilna servisa Mājas lapu izveides speciālists. Visus mājas lapas projektus es gan vadu, gan programmēju, kas palīdz precīzāk īstenot Jūsu plānoto lapu vai projektu. Atradīšu vispiemērotāko dizaina risinājumu. Kopīgi izveidošu mājas lapu noteiktajos termiņos. Apmācīšu, kā rediģēt saturu un došu ieteikumus kā sevi reklamēt Google.

MĀJAS LAPU IZVEIDE
Mājas lapu uzturēšana
Google Adwords kampaņa

PĒDĒJIE DARBI

MĀJAS LAPAS IZVEIDE • UZTURĒŠANA • ADWORDS
APSKATĪT VISUS DARBUS

Cik maksā mājas lapas izveide?

VEIKSMĪGA SADARBĪBA AR VAIRĀK KĀ 100 MĀJAS LAPU ĪPAŠNIEKIEM

STRĀDĀSIM KOPĀ

PASTĀSTIET MAN VAIRĀK PAR SAVU PROJEKTU

Uzrakstiet vai uzzvaniet man. Mana konsultācija un arī tikšanās neko nemaksā!